برای مطلع شدن از باقیمانده اعتبار شارژ ایرانسل چه کار کنیم؟

به گزارش آلارمین مشترکین سیم‌کارت‌های اعتباری، بایستی پس از پایان اعتبار سیم‌کارت خود اقدام به شارژ آن کنند. برای این امر ابتدا لازم است تا از شارژ باقیمانده آگاهی یافت. در ادامه آموزش نحوه استعلام باقیمانده شارژ ایرانسل را برایتان آماده کرده‌ایم. برای این کار، ابتدا سراغ معرفی روش کد مانده شارژ ایرانسل می‌رویم.

کد دستوری استعلام باقیمانده شارژ ایرانسل

شاید ساده‌ و سریع‌ترین راه برای استعلام باقیمانده اعتبار ایرانسل، استفاده از کد USSD استعلام شارژ ایرانسل است. مشترکین سیم‌کارت‌های اعتباری این اپراتور می‌توانند با خط ایرانسلی خود کد موجودی شارژ ایرانسل #2*1*555* را شماره گیری کرده و از باقیمانده اعتبارشان آگاه شوند.

سپس موجودی شارژ ایرانسل به شما نمایش داده و پیشنهاداتی هم برای خرید بسته اینترنت ارائه می‌شود.

استعلام باقیمانده اعتبار با ایرانسل من

به جز کد موجودی ایرانسل جهت استعلام شارژ باقیمانده ایرانسل اعتباری می‌توان از ایرانسل من نیز استفاده کرد. ایرانسل من در دو نسخه وب و اپلیکیشن در دسترس قرار دارند.

برای استعلام شارژ ایرانسل از طریق سایت، پس از ورود به نسخه وب ایرانسل من و ثبت شماره تلفن خود، از بخش بالا سمت راست، موجودی شارژ شما نمایش داده می‌شود.

یکی دیگر از روش های استعلام شارژ ایرانسل به صورت انلاین، مراجعه به سوپراپ این اپراتور است. در صورتی که این اپلیکیشن را روی گوشی خود نصب ندارید، آن را می‌توانید از گوگل پلی، کافه بازار، مایکت یا سایر استورها دریافت کنید.

مشترکینی که از دیوایس‌های اپل استفاده می‌کنند، می‌توانند از نسخه PWA یا از استورهای iOS ایرانی سوپراپ ایرانسل من را دریافت کنند.

پس از درج شماره تلفن ایرانسلی خود و ورود به اپ ایرانسل من، در صفحه ابتدایی موجودی شارژ شما در بالای صفحه سمت راست نمایش داده می‌شود.

آگاهی از میزان شارژ بدون سیم کارت

گاهی سیم کارت ایرانسلی‌تان در دسترس نیست و قصد دارید استعلام شارژ باقیمانده ایرانسل را بدون سیم کارت بررسی کنید. برای این امر کافی است با یک خط ایرانسلی که می‌تواند متعلق به هرکسی باشد، با شماره 700 تماس بگیرید. همچنین اگر قصد تماس از طریق سایر اپراتورها دارید می‌توانید 09377000000 را شماره‌گیری کنید.

تلفن گویای ایرانسل از شما می‌خواهد تا شماره تلفنی که قصد دریافت خدمات برای آن دارید را وارد کنید؛ در صورتی که می‌خواهید از حساب خطی که با آن تماس گرفتید مطلع شوید، عدد یک را وارد کنید.

سپس برای انتقال به منوی محصولات و خدمات عدد یک را بزنید، در مرحله بعد جهت دریافت اطلاعات حساب نیز عدد یک را وارد کنید. در نهایت برای انتقال به بخش استعلام مانده حساب بایستی مجدداً عدد یک را وارد کنید.

در نهایت تلفن گویای ایرانسل، با اعلام تاریخ فعلی، مانده اعتبار سیم‌کارتتان را به شما اعلام می‌کند.

شما با آموزش نحوه استعلام باقیمانده شارژ ایرانسل می‌توانید همیشه از اعتبار سیم‌کارتتان آگاه باشید. با استفاده از روش های استعلام شارژ ایرانسل مانند کد استعلام شارژ ایرانسل دیگر خبری از قطع ناگهانی تماس یا عدم امکان برقراری تماس به علت صفر شدن شارژ سیم‌کارتتان نخواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا