زمستان امسال این تیپ ها از مد افتاده اند | استایل های زمستانی که دیگر مد نیستند!

ممکن است که بخواهیم در چند روز اخیر سری به بازار بزنیم و لباس‌های جدیدی برای یک تیگ حرفه‌ای زمستانی تهیه کنیم. اما، چه لباسی الان ترند است؟ کدام یک از لباس‌های ما دیگر از مد افتاده و بهتر است آن‌ها را کنار بگذاریم؟ آیا ممکن است که لباس‌های قدیمی‌شده را با لباس‌های ترند ست کنیم و همچنان روی مد باشیم؟ اگر شما هم نمی‌دانید امسال چه نوع از لباس‌های زمستانی خز شده بهتر است با آلارمین همراه شوید تا بدانید امسال چه تیپ‌هایی نباید بزنید!

1. چند لباس اورسایز با هم نپوش!

یکی از بدترین انتخاب‌هایی که امسال زمستان برای تیپ زدن می‌توانیم داشته باشیم، پوشیدن چند تکه لباس اور سایز با هم است. به عنوان مثال، پوشیدن شلوار، هودی و یک پافر روی آن اصلا جالب نیست. به‌جای این‌کار بهتر است شلوار را راسته انتخاب کنیم تا کمی چسبان‌تر باشد. یکی دیگر از راه‌حل‌ها در نظر گرفتن انحنای بدن و نمایان کردن آن با استفاده از اکسسوری مثل کمربند است. به هر رو اگر سایزهایی مثل s دارید بهتر است لباس‌های اورسایز را برای بالاتنه‌تان انتخاب کنید و بخش پایین تنه را کمی چسبان‌تر در نظر بگیرید. باتوجه به اینکه در صنعت مد، این روزها، لباس‌های چسبان از مد افتاده‌اند و راحتی در اولویت قرار گرفته، با این ترفند می‌توانیم دوباره به سراغ شلوارهای جذبمان برویم.

2. دو لباس کلاه‌دار با هم ممنوعه!

بسیاری از کاپشن‌ها و پافرها کلاه‎دار هستند، برخی دیگر نیز کلاه ندارند. با توجه به این مساله باید لباس زیر آن را انتخاب کنیم. به عنوان مثال، اگر کاپشن ما کلاه‌دار است، نباید هودی کلاه‎دار زیر آن بپوشیم. در عوض اگر پافر بدون کلاهی داریم، می‌توانیم از یک هودی کلاهدار استفاده کنیم. فراموش نکنید که اگر لباس زیرین کت یا کاپشن ما کلاه‌دار است، بهتر است از شومیز‌های یقه مردانه یا خرگوشی استفاده نکنیم. برای این مدل از شومیز‌ها بهترین انتخاب پلیورهای پشمی است که یقه گرد یا هفت هستند.

3. پوشیدن کت‌های تنگ و کوتاه را فراموش کنید!

هیچ می‌دانید هرچه کت بلندتری بپوشید قدرتمندتر جلوه می‌کنید؟ یکی از ترندترین لباس‌هایی که زمستان امسال در برند‌هایی مثل شنل و لویی ویتون رونمایی شدند، کت‌های بلند و اورسایز بودند، توجه داشته باشید، اور سایز، نه سایز بزرگ. بنابراین نباید فکر کنیم که هرچه کت ما بزرگ‌تر باشد شیک‌تر است. باید حتما نسبت به سایزمان کت اورسایز انتخاب کنیم. بهترین لباس‌های مناسب زیر این نوع از کت‌ها پلیور‌های نسبتا جذب است. به غیر از آن می‌توانیم از پیراهن‌های بافت بلند استفاده کنیم و با یک بوت ساق بلند یک استایل هیجان انگیز داشته باشیم. اگر چنین پیراهن‌هایی سلیقه شما نیست، استفاده از دامن‌های پلیسه نیز بسیار توصیه می‌شود. برای نشان دادن انحنای بدن بهتر است کمربند را زیر کت اورسایزمان فراموش نکنیم.

4. از شال گردن‌های بسیار باریک استفاده نکنید!

یکی از اکسسوری‌هایی که در فصول سرد بسیار پرطرفدار بوده، شال گردن است. هر سال بر روی شال گردن مانورهایی اساسی می‌دهند چراکه این اکسسوری فقط به استایل ما زیبایی نمی‌دهد، بلکه ما را به شدت گرم نگه‌ می‌دارد. یکی از باورنکردنی‌ترین اتفاقاتی که امسال در طراحی شال گردن دیده شد، استفاده از پارچه‌های پشمی بسیار بزرگ (در حد پتو) با طرح‌ها رنگ‌هایی مثب زرد یا قرمز بود. این نوع از شال گردن از آنجایی که بسیار گرم و بلند هستند گاهی می‌توانند نقش یک کت گرم را برای ما ایفا کنند. اما، بهتر است شال گردن‌های بسیار بلند را بر روی پیراهن‌های بلند بافتنی بیندازیم و استایل را بیش از حد شلوغ نکنیم.

5. کفش‌هایی با لژهای بسیار بزرگ نپوشید!

امسال کفش‌ها و بوت‌های بسیار زیادی در صنعت مد و فشن ارائه شد که در راس آن‌ها استفاده از بوت‌های بلند بود. این نوع از بوت‌ها گاهی کاملا صاف و گاهی چروک هستند. در مورد پاشنه اما، به جز کفش‌های چلسی که لژی نسبتا معقول دارند، بوت‌ها بیشتر بدون پاشنه، پاشنه‌های گربه‌ای و پهن دارند. بنابراین بهتر است لژهای بسیار بلند را فراموش کنیم. در مورد رنگ نیز باید بگوییم که اگر نمی‌خواهیم یکی از افرادی باشیم که با کت‌های اورسایز قرمز زیبا در سطح شهر باشیم، بهتر است از بوت‌هایی با رنگ قرمز یا زرد استفاده کنیم که بسیار مورد توجه قرار گرفته‌اند.

در مورد جنس کفش‌ها نیز باید گفت که جنس چرمی نه تنها برای کفش، بلکه برای شلوار یا تمامی لباس‌ها مورد استفاده قرار گرفته است و توجه بسیاری از ما را به خود جلب کرده. فرض کنید بوت، شلوار و کت جذب چرمی مشکی پوشیده‌اید و با یک شال گردن بزرگ با رنگی مثل قرمز به استایلتان درخشش خاصی بخشیده‌اید، بدون شک همه جذب شما خواهند شد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا