سوتی های عجیب سریال پوست شیر که به تازگی کشف شده است!

به گزارش آلارمین سریال پوست شیر یکی از پر مخاطب ترین سریال های شبکه نمایش خانگی بوده است که همچنان درباره آن بحث و گفتگو صورت می گیرد. در این مطلب به بررسی سوتی ها و اشتباهات این سریال جذاب می پردازیم پس همراه ما باشید.

1. درک رضا پروانه مشکل اسـت

رضا پروانه دوست داشتنی ترین شخصیت سریال با بازی عالی کمالی اسـت. اما شخصیت او حفره هایی دارد. او قمه می‌کشد، خلاف می‌کند، اما از این‌کـه همسرش خلاف کرده ناراحت میشود. احساسات مذهبی دارد اما از کشتن آدم ها ابایی ندارد.

2. گوشی نریمان کجا بود؟

نعیم و رضا، نریمان را وسط یک مبارزه زیرزمینی خفت میکنند و بـه یک باغ می‌برند. نریمان وسط رینگ لخت اسـت و طبیعتاً در آن شرایط گوشی در جیبش نبوده. حین ربایش هم نرفته توی رختکن تا گوشی اش را بیاورد. اما بعد از کشته شدنش توسط نعیم میبینیم کـه گوشی او زیر تخت توسط لیلا پیدا میشود و از همین مسیر نعیم و رضا بـه صمد می‌رسند.

3. چرا نعیم و رضا سوتی دادند؟

نعیم و رضا باهوش هستند ودر طول داستان همیشه یکگام از مشکات کـه یک پلیس حرفه ای اسـت جلوتر هستند، اما معلوم نیست چرا رضا با این هوش و دقت بالا خیلی آسان برای پس دادن موتوری کـه با آن صمد را دزدیدند آدرس باغ رابه صاحب موتور میدهد و نعیم هم در کمال تعجب کاری میکند کـه صمد بـه باغ برگردد؟

4. چرا حواس تان بـه راکورد کار نیست؟

چند سوتی ریز هم کـه ناشی از بی توجهی دستیاران کارگردان یا منشی صحنه بـه راکورد کار اسـت می‌بینیم. بطور مثال نعیم بـه سمت راست صمد ضربه میزند، اما در سکانس بعدی سمت چپ صورت صمد مجروح می‌شود. یا نعیم بدون این‌کـه اینترنتش وصل باشد یک پیام در واتساپ از رباینده ساحل دریافت می‌کند. عجیب تر این‌کـه عدد جدیدش را فقط مرتضی و رضا داشتند و…

5. خودرو سوراخ سوراخ شد نعیم نه

صمد بـه آسانی نعیم را می دزدد و داخل صندوق عقب ماشینش می اندازد، مشکات در مسیر رسیدن بـه نعیم، صمد را می شناسد. حین تعقیب صندوق عقب خودرو صمد را سوراخ سوراخ میکند. یعنی همان جاییکه نعیم در آن با دست بسته افتاده. بارها گلوله بـه اینبخش می‌خورد ودر نهایت نعیم صحیح و سالم ازآن خارج می‌شود و زودتر از مشکات بـه خانه صمد می‌رسد…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا