فیدلیتی را نداد و فرار کرد!/ روایت بازیکنان پرسپولیس از کلاهبرداری بی سابقه!

به گزارش آلارمین و به نقل از ورزش سه، امروز صبح بود که خبری از کلاهبرداری بزرگ از بازیکنان پرسپولیس خبرساز شد. این کلاهبرداری در رابطه با حواله های خودرو بوده و بسیاری از بازیکنان پول های خود را به فردی داده اند که فرار کرده است.

باتوجه به اینکه خودروهای ساخت کارخانه‌های داخلی از طریق قرعه‌کشی و با شرایط سخت به دست مشتریان می‌رسد، یک فرد کلاهبردار، با استفاده از این مسئله و جلب نظر بازیکنان پرسپولیس، از آنها مبلغی برای تحویل خارج از نوبت این خودروها گرفته و سپس متواری شده و از او اثری نیست.

در ابتدا تصور می‌شد یک بازیکن جوان پرسپولیس و سه چهار بازیکن دیگر مبالغ هنگفتی را در این کلاهبرداری از دست داده‌اند اما اسامی تعداد بیشتری از این بازیکنان به گوش می‌رسد.

تعدادی از بازیکنان باتجربه و حتی نفراتی که فصل گذشته هم در این تیم حضور داشتند، فریب این کلاهبردار شیاد را خوردند و حالا هم دیگر هیچ اثری از این فرد نیست.

خبرگزاری ایسنا جمع این مبلغ را حدود ۲۲.۵ میلیارد تومان تخمین زده اما شنیده‌های خبرنگار ما حاکی از آن است که عدد واقعی کلاهبرداری بسیار بسیار بیشتر از این عدد است و حتی یک مورد یک بازیکن با مشارکت دوستان و خانواده به تنهایی بیش از 30 میلیارد در این پروژه سرمایه‌گذاری کرده و حالا اثری از آن فرد نیست.

این فرد همچنین از یکی از چهره‌های نامدار ورزش و فوتبال عدد هنگفتی کلاهبرداری کرده که البته مدتی نیز با پیگیری او بازداشت بوده است اما بعدا با وساطت رفقای مشترک و با قول بازگرداندن مبالغ از زندان آزاد شده اما دوباره ناپدید شده است.

1939953

می‌توان گفت که بخشی از بحران مالی کنونی پرسپولیس هم به این موضوع مرتبط است چرا که بسیاری از بازیکنان پول‌های هنگفتی را از خانواده، آشنایان و اطرافیان خود قرض کردند تا سود بیشتری را در این ماجرا به دست آورند اما حالا با خلف وعده مواجه شده و این موضوع برای باشگاه پرسپولیس و بازیکنان این تیم گرفتار شده‌اند.

پیش‌تر و حدود ۷ سال پیش هم فرد دیگری با وعده تحویل خودرو از تعداد زیادی از فوتبالیست‌های ایران کلاهبرداری کرده بود. این فرد با راه انداختن یک شرکت صوری خودرویی، و با تحویل چند خودرو به چند بازیکن شاخص اعتماد سایرین را به خود جلب و از آن‌ها کلاهبرداری کرده بود.

فردی که سر بازیکنان پرسپولیس را کلاه گذاشته بود، به بازیکنان وعده خرید حواله زیر قیمت بازار را داده بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا