10 مدل مرد معروف ایرانی در اینستاگرام!

مدل ها امروزه از درآمد و شهرت خوبی برخوردار هستند و استفاده از مدل ها در عکس ها و فیلم ها برای فروش محصولات مختلف می تواند تاثیر زیادی در کسب درآمد داشته باشد. در این مقاله قصد داریم تا برترین مدل های مرد ایرانی را به شما عزیزان معرفی کنیم.

1. سام اصغری

سام اصغری سام از پدری آمریکایی – ایرانی به‌نام مایک و مادر ایرانی بنام فاطمه در تهران متولد شده است،نام اصلی او در شناسنامه حسام اصغری می‌باشد.سام دارای سه خواهر بزرگتر از خود است. این مدل معروف در سن 8سالگی با خانواده‌ی خود به آمریکا مهاجرت کردند. سام اصغری از کودکی رویای ستاره شدن در دنیای ورزشی را داشت اما نتوانست دراین حرفه موفق عمل کند.

2 . حمید فدایی

حمید فدایی مدل ایرانی الاصل مقیم امارات متحده عربی متولد سال 1366 و تیر ماهی می باشد ،او 185 سانتی متر قد و 75 کیلوگرم وزن دارد، همچنین فارغ التحصیل رشته مهندسی عمران می‌باشد. از دیگر فعالیت‌های حمید فدایی عکاسی و یکی از اینفلوئنسرهای خوب اینستاگرام می‌باشد.

3 . آرش قصیری

آرش قصیری متولد 9 آبان 1367 در تهران، یکی از مدل‌های مرد معروف است که او 190 سانتی متر قد و 83 کیلوگرم وزن دارد. او از 26 سالگی در حرفه مدلینگ حضور دارد، و تحصیلکرده‌ی رشته مدیریت هتلداری می‌باشد.

4 . امیر زبده

امیر زبده متولد 25 آبان 1357 در تهران، مدل می باشد، فارغ التحصیل لیسانس برق قدرت از دانشگاه آزاد ساوه است، او اولین مانکن و فتو مدل وطنی است که لقب پدر مدلینگ ایران را به وی داده‌اند،همچنین امیر زبده در عرصه بازیگری نیز فعالیت می‌کند.

5. کوروش رحمانی

کوروش رحمانی متولد 17 تیر 1374 در مشهد، یکی از سوپر مدل‌های ایرانی می‌باشد. او فارغ التحصیل لیسانس رشته مهندسی عمران از دانشگاه  و دوره دیده مدیریت هتلداری است که از سن 14 سالگی فعالیت مدلینگ خود را به‌عنوان فتو مدل شروع کرد.

6 . ارمیا قاسمی

ارمیا قاسمی (Ermiya) متولد 25 مهر 1368 در تهران که با 187 سانتی متر قد و 88 کیلوگرم وزن پا به عرصه مدلینگ گذاشت و جزو ۱۰ مدل برتر مرد ایرانی است، او همچنین بازیگر سینما است. ارمیا قاسمی دانشجوی انصرافی ترم پنچ رشته عمران دانشگاه سراسری و انصرافی ترم دو معدن می باشد.

7. پدرام ارزانی (دیوید بکهام ایرانی)

پدرام ارزانی از مدل‌های جذاب و خوش چهره ایرانی است کـه بـه او لقب دیوید بکهام ایرانی را داده‌اند، صورت او بسیار به دیوید بکهام شباهت دارد.

8 . امیرحسین آرمان

امیرحسین آرمان متولد 14 آبان 1361 در تهران، بازیگر سینما و تلویزیون است. فارغ التحصیل لیسانس رشته طراحی دکوراسیون داخلی می‌باشد و زبان انگلیسی‌اش بسیار خوب است و مطالعاتی در روانشناسی داشته و تجربه مدلینگ هم دارد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا