35 مدل ست ساعت دستبند دخترانه و زنانه! | با این اکسسوری ها خوش استایل تر میشی

اکسسوری ها نقش مهمی در استایل هر نفر دارند و هر چقدر از اکسسوری های درست تر و متناسب با استایل خود استفاده کنید در جمع های خودمونی بیشتر می درخشید. دستبند و ساعت از مهمترین اکسسوری های یک دختر هستند که با ست آنها می تواند تیپ و استایل خیلی شیک تر و فوق العاده تری داشته باشد.

شاید در گذشته چندان مد نبود که در یک دست علاوه بر ساعت، دستبند هم بیندازید، اما امروز در صنعت مد این موضوع کاملا جا افتاده و با خرید ست دستبند و ساعت می توانید خاص تر و شیک تر باشید. در این مطلب از آلارمین به معرفی 35 ست دستبند و ساعت پرداخته ایم که با استفاده از آنها مطمئنا جلوه ویژه ای به مچ دستان خود می دهید.

 

۳۵ ست زیبای ساعت و دستبند

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

چه ساعت هایی با دستبند ست می‌شوند؟

وقتی صحبت از ست کردن دستبند با ساعت می‌شود، یافتن تعادل و هماهنگی ضروری است. یکی از انواع دستبندهایی که با ساعت هماهنگی فوق العاده‌ای دارد، دستبندهای النگویی هستند.

انتخاب نوع دستبند مناسب با ساعت

ساعتی که انتخاب می‌کنید تا حد زیادی به شما نشان می‌دهد چه نوع دستبندی مناسب با آن است.

جنس ، رنگ و همچنین بند ساعت باید با دستبند شما هارمونی داشته باشد. اگر قصد دارید از دستبند فلزی استفاده کنید، باید آن را با یک ساعت فلزی ست کنید.

به عنوان مثال، اگر ساعتی از جنس استیل می‌پوشید، باید یک دستبند از جنس استیل انتخاب کنید؛ نه یک دستبند از فلز دیگر، مثلا رزگلد. از سوی دیگر، ساعت طلا  با دستبندهایی با رنگ‌های گرم هماهنگی بیشتر دارند.

البته این بدان معنا نیست که نمی توانید دستبندهای غیر فلزی را با این ساعت خود ببندید. با اینحال باید رنگ و جنس دستبند با قسمتی از ساعت شما هماهنگی داشته باشد؛ مثلا با قاب دور ساعت مچی تان.

 

به همراه ساعت مچی چند دستبند بیندازیم؟

یک سوال رایج در مورد ست کردن دستبند و ساعت روی یک مچ این است که چند دستبند باید انتخاب کنیم؟

پاسخ این سوال بسیار سلیقه‌ای است.

برخی دوست دارند تا پنج دستبند در کنار ساعت شان داشته باشند و افرادی هستند که جرات بستن یکی از آن‌ها را دارند، بنابراین بدیهی است که تعداد دستبندهایی که می‌خواهید ببندید کاملاً به خود شما بستگی دارد.

زمانی که تصمیم می‌گیرید چند دستبند در کنار ساعت خود ببندید، همیشه باید به اندازه دستبند توجه کنید. مثلا دستبندهای النگویی ضخیم تنها به صورت تک در کنار ساعت عالی به نظر می‌رسند، و دو دستبند ممکن است باعث شلوغی مچ دست شما شوند.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا