35 مدل پلاک طلا پای نوزاد که باید بخرید | مادران و زنان باردار بببینند!

پلاک طلا پای نوزاد یک هدیه فوق العاده برای مادرانی است که به تازگی صاحب فرزند شده اند. این پلاک های طلا طرحی از یک یا هر دو پای نوزاد هستند که معمولا یک جفت هستند و یکی به گردن مادر و دیگری به پای نوزاد آویز می شود.

علاوه بر زیبایی، این گردنبند پیامی از صمیم قلب همسر است. همچنین رابطه بین کودک خردسال و مادری را که نه ماه در شکم او زندگی کرده است را نشان می دهد. اما چیزی که این گردنبند را واقعاً خاص می کند، نام یا کلمه شخص مورد نظر شما است که با ظرافت روی آویز و سنگ تولد همسان حک شده است.

این نام می‌تواند نام مادر، نام کودک یا کلمه‌ای به انتخاب شخص شما باشد. همچنین می‌توانید کریستالی را انتخاب کنید که با ماه تولد نوزاد یا ماه تولد مامان مربوط باشد. با هدیه دادن این آویز پای نوزاد به همسر باردارتان، یک یادآوری دائمی همیشه به همراه اوست؛ یاداوری از کوچولوی ارزشمندی که در درونش رشد می‌کند و عشقی که او به کودکش حتی قبل از تولد دارد.

این گردنبندها با بهترین مواد ، طلا، نقره یا استیل و با مهارت های حرفه ای ساخته شده است. این گردنبندها تنها یک زیورآلات معمولی نیستند، بلکه نمادی از عشق بی پایانی است که مادر به فرزندش دارد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا