7 مدل کت و شلوار زنانه جذاب با پارچه کرپ

همه خانم های شیک پوش به خوبی می دانند که ظاهر و استایلشان چقدر در روابط اجتماعی آن ها اهمیت دارد. آن ها معتقدند زمانی که در یک جمع دوستانه و یا کاری قرار می گیرند، اولین چیزی که توجه مخاطب را جلب می کند، استایل و ظاهرشان است. از این رو همه خانم سعی دارند تا همیشه زیبا و آراسته به نظر برسند. آیتم های زیادی در دنیای مد و فشن امروز وجود دارد که می تواند به خوش لباس بودن شما کمک کند. اما در این میان آیتم هایی وجود دارند که می توانید از آن ها استفاده بیشتری ببرید. یکی از این آیتم ها ست های کت و شلوار زنانه هستند. با داشتن یک مدل کت و شلوار زنانه از جنس پارچه کرپ کنزو می توانید مطمئن باشید که صاحب یک استایل بی نظیر و جذاب شدید.

 

مزایای پارچه کرپ برای دوخت کت و شلوار

برای داشتن یک مدل کت و شلوار زنانه زیبا باید به جنس پارچه آن توجه زیادی داشته باشید. پارچه کرپ کنزو ویژگی هایی دارد که آن را به یک پارچه فوق العاده برای دوخت مدل کت و شلوار زنانه تبدیل کرده است. در ادامه این ویژگی ها را با هم می بینیم.

  • زیبایی ظاهری خاص
  • کیفیت بی نظیر
  • ایستایی منحصر به فرد
  • امکان دوخت مدل های متنوع
  • چروک پذیری بسیار کم
  • لطافت زیاد
  • خوش دوخت
  • ثبات رنگی بالا

چند مدل کت و شلوار زنانه جذاب با پارچه کرپ

با توجه به نکات گفته شده به خوبی متوجه شدید که پارچه کرپ کنزو یکی از ایدئال ترین پارچه ها برای دوخت مدل کت و شلوار زنانه است. در ادامه با چند مدل کت و شلوار زنانه زیبا آشنا خواهیم شد. شما می توایند با ایده گرفتن از این مدل ها چندین کت و شلوار زنانه جذاب برای خود طراحی کنید.

مدل کت و شلوار زنانه زیبا با یقه انگلیسی

استایل های ساده و کژوال از جمله استایل های محبوب در میان خانم ها هستند. یکی از زیباترین و ساده ترین مدل های کت و شلوار زنانه ست هایی هستند که در آن ها از یقه انگلیسی استفاده شده است. یقه انگلیسی از پرطرفدارترین یقه ها است. این یقه می تواند استایل شما را زیباتر کند. برای جذاب تر شدن استایل خود می توانید از جیب یا کمربند در کت خود استفاده کنید. می توانید با استفاده از کفش های پاشنه بلند و یا صندل های پاشنه دار، استایل خود را تکمیل کنید. اما باید دقت داشته باشید که برای دوخت این یقه باید از پارچه ای استفاده کنید که ایستایی خوبی دارد. دوخت یقه انگلیسی با پارچه های ریزش دار و لخت نتیجه خوبی به شما نمی دهد.

پارچه کرپ کنزو به دلیل ایستایی خوبی که دارد می تواند بهترین گزینه برای دوخت این مدل کت و شلوار زنانه باشد. اکثر خیاطان و طراحان لباس معتقد هستند که دوخت یقه انگلیسی نیاز به مهارت بالایی دارد.  پارچه کرپ کنزو یک پارچه خوش دوخت و خوش اتو است. به همین دلیل می تواند کار شما را برای دوخت این مدل کت و شلوار زنانه بسیار راحت کند.

 

کت و شلوارهای زنانه خاص با نواردوزی های زیبا

یکی از چیزهایی که می تواند مدل کت و شلوار زنانه شما را از یک ست ساده به یک ست خاص تبدیل کند، نواردوزی بر روی آن است. نواردوزی می تواند استایل شما را از یک استایل کژوال به یک استایل رسمی تبدیل کند. پس اگر قصد دارید از ست کت و شلوار خود برای شرکت در جلسات رسمی استفاده کنید، بهتر است به جای استفاده از اکسسوری های پرزرق و برق، از نواردوزی بهره ببرید.

نواردوزی بر روی کت و شلوار زنانه مطمئنا ظاهر شیکی را می تواند برایتان فراهم کند. اما توجه داشته باشد که دوخت این نوارها وقت و دقت زیادی را می طلبد. پس باید از یک پارچه خوش دوخت برای دوخت این مدل کت و شلوار زنانه خود استفاده کنید. از طرفی بعد از صرف وقت و انرژی زیاد، مطمئنا شما انتظار یک ست جذاب و بادوام را دارید. پارچه کرپ کنزو می تواند تمامی انتظارات گفته شده را برطرف کند. این پارچه بسیار خوش دوخت بوده و در دراز مدت کیفیت اولیه خود را حفظ خواهد کرد.

کت و شلوارهای جذاب با یقه های رومی

یقه یکی از مهم ترین مواردی است که در زیباتر به نظر رسیدن کت و شلوار شما تاثیر دارد. از این رو سعی کنید برای این قسمت لباس خود از زیباترین یقه ها استفاده کنید. یکی از زیباترین و جذاب ترین یقه ها از نظر طراحان لباس یقه های رومی هستند. یقه های رومی برای دوخت لباس های مجلسی نیز به فراوانی استفاده می شوند. به طور کلی ظاهری که این یقه ها دارند می توانند استایل شما را به یک استایل مجلسی تبدیل کنند. پس اگر قصد دارید از یک مدل کت و شلوار زنانه برای ساخت یک استایل مجلسی استفاده کنید، از این مدل یقه غافل نشوید.

زمانی که برای خرید لباس به بازار مراجعه می کنید به خوبی می توانید در بین رگال ها، لباس هایی که از یقه رومی برای آن ها استفاده شده است را پیدا کنید. اگر این لباس ها را تاکنون امتحان کرده باشید، می دانید که لباس هایی که پارچه آهاردار دارند بر روی تن شما خوش فرم تر می ایستند. پارچه کرپ کنزو یکی از پارچه هایی است که آهار و ایستایی لازم برای دوخت یقه های خاص نظیر یقه های رومی را دارد. از جمله پارچه های پرفروش و پرمخاطب برای دوخت ست کت و شلوار، پارچه کرپ کنزو است. از این رو می توانید از این پارچه استفاده کنید و از استایل زیبای خود لذت ببرید. با این کار شما صاحب یک مدل کت و شلوار زنانه جذاب و باکیفیت می شوید.

استایل های جذاب با کراپ کت های کرپ

از جمله آیتم هایی که به تازگی به یک ترند جهانی در دنیای مد تبدیل شدند، کراپ کت ها هستند. زیبایی و جذابیت این کراپ کت ها می توانند به خوبی استایل شما را دگرگون کنند. اگر قصد دارید برای دوخت مدل کت و شلوار زنانه خود از کراپ کت ها استفاده کنید بهتر است از اکسسوری ها برای زیباتر ساختن آن غافل نشوید. می توانید از تعداد زیادی دکمه به عنوان اکسسوری در ست خود استفاده کنید. بهتر است در کنار کراپ کت خود از شلوارهای بگ یا دمپا بهره ببرید و از شلوارهای جذب استفاده نکنید.

برای داشتن یک استایل جذاب پارچه نقش بسیار مهمی دارد. اگر پارچه شما کیفیت و استحکام لازم را نداشته باشد به راحتی خراب می شود و دیگر نمی توانید از آن استفاده کنید. کراپ کت یکی از آیتم هایی است که به تازگی در بین خانم ها باب شده است. پس قاعدتا تا سالیان سال در دنیای مد حضور خواهد داشت. برای اینکه بتوانید از ست کت و شلوار خود در دراز مدت بهره ببرید، باید به کیفیت پارچه توجه زیادی داشته باشید. پارچه کرپ کنزو ایستایی لازم برای دوخت شلوارهای بگ را دارد. از طرفی کیفیت این پارچه بی نظیر است. دقت داشته باشید به دلیل ایستایی عالی این پارچه می توانید به راحتی بر روی آن اکسسوری بدوزید و نگرانی از بابت پارگی یا خراب شدن آن نداشته باشید.

مدل کت و شلوار زنانه خاص و ژورنالی

اگر به استایل های خاص و متفاوت علاقه دارید این قسمت برای شما است. یکی از چیزهای که می تواند استایل شما را به یک استایل فوق العاده در چشم مخاطب تبدیل کند، متفاوت بودن آن است. برای داشتن یک استایل متفاوت باید نهایت خوش سلیقگی خود را به کار ببرید. استفاده از مدل های ژورنالی از مواردی هستند که می توانید برای جذاب تر کردن کت و شلوار خود از آن ها استفاده کنید. از آنجایی که این مدل ها به خودی خود زیبایی منحصر به فردی دارند، بهتر است از اکسسوری در کنار آن ها استفاده نکنید و اجازه دهید این مدل کت و شلوار زنانه شما در عین سادگی چشم نوازی کند.

همانطور که گفته شد برای داشتن استایل متفاوت باید به سمت مدل های خاص بروید. به عبارتی باید از مدل های همیشگی و تکراری فاصله بگیرید و ایده های جدید را بر روی کت و شلوار خود پیاده کنید. اما برای این کار نیاز به پارچه ای دارید که اجازه این کار را به شما بدهد. به بیان دیگر پارچه شما باید امکان اجرا و دوخت مدل های متنوع را داشته باشد. از نکات مهم دیگر آهار و ایستایی پارچه انتخابی شما است. اگر پارچه شما آهار مناسبی نداشته باشد ممکن است نتواند شکل اولیه خود را حفظ کند و پس از مدت کوتاهی زیبایی اولیه خود را از دست بدهد. از بهترین پارچه های موجود در بازار که در عین خوش دوخت بودن و آهار بالا، اجازه ایده پردازی و اجرای مدل های ژورنالی را به شما می دهد، پارچه کرپ کنزو است.

مدل کت و شلوار زنانه با آستین های فانتزی

یکی از قسمت های کت و شلوار که تاثیر زیادی در زیباتر شدن آن دارد، آستین های کت است. آستین های ساده و یا کتی زیبایی خاصی دارند. اما اگر قصد دارید این قسمت از مدل کت و شلوار زنانه خود را در چشم مخاطب پررنگ تر جلوه دهید، بهتر است به سراغ مدل آستین های فانتزی تر بروید. از جمله آستین های زیبایی که می توانید از آن استفاده کنید، آستین کلوش است. آستین کلوش از دیرباز در بین خانم ها طرفدار زیادی داشته است. می توانید آستین خود را به شکل نامتقارن طراحی کنید و یک طرف آن را بلندتر در نظر بگیرید.

برای دوخت این مدل آستین ها نمی توانید از پارچه های خشک با آهار بالا استفاده کنید. از طرفی برای دوخت یک مدل کت و شلوار زنانه نمی توانید به سراغ پارچه های ریزش دار بروید. پس باید از یک پارچه با آهار متوسط استفاده کنید. پارچه کرپ کنزو از جمله پارچه هایی است که در عین حال که می تواند ایستایی لازم برای دوخت کت و شلوار شما را فراهم کند، می تواند آستین کلوش شما را به بهترین فرم نمایش دهد. از این پارچه می توانید برای دوخت آستین های پفکی نیز استفاده کنید و از جذابیت آن ها لذت ببرید.

جلیقه، آیتمی بی نظیر برای خانم های شیک پوش

یکی از زیباترین و خاص ترین آیتم ها برای خانم های جسور و خوش پوش جلیقه است. از جلیقه می توانید در آیتم های کژوال، کلاسیک و رسمی استفاده کنید. زمانی که این آیتم در کنار ست کت و شلوار شما قرار می گیرد زیبایی آن چندین برابر می شود. ایجاد اشکال تیز به جای اشکال صاف می توانند در لاغر به نظر رسیدن شما تاثیر داشته باشند. پس برای لاغرتر به نظر رسیدن بهتر است پایین جلیقه خود را به شکل هفت طراحی کنید. از طرفی دوخت دکمه های براق با رنگ متضاد بر روی این جلیقه ها می تواند نمای زیبایی به استایل شما ببخشد.

ست کردن این مدل کت و شلوار زنانه بسیار راحت است. زیرا شما نیاز به استفاده از شومیز ندارید. تنها کافی است از یک کفش پاشنه بلند در کنار ست کت و شلوار خود بهره ببرید. از طرفی جذابیت کرپ کنزو به قدری زیاد است که شما را از هر آیتم اضافی بی نیاز می کند.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا