بازیگران و عوامل سریال «گناه فرشته» را بشناسید! + داستان سریال

به گزارش آلارمین حامد عنقا از کارگردان های مطرح تلویزیونی که همیشه فیلم های جنجالی و مذهبی ساخته است این بار با سریال گناه فرشته مهمان خانه های مردم خواهد بود. از جمله فیلم هایی که نویسندگی یا کارگردانی آنها را حامد عنقا بر عهده داشته است می توان به «انقلاب زیبا»، «پدر»، «قلب یخی» و «آقازاده» اشاره داشت. در ادامه می توانید بازیگران و عوامل سریال گناه فرشته را نیز بشناسید.

چه کسانی در گناه فرشته بازی می کنند؟

این اطلاعات غیررسمی است؛ بر اساس آنچه در تیزینگ ابتدایی سریال گناه فرشته شنیده می‌شود، بازیگران این سریال حامد عنقا این ستاره‌ها هستند؛ شهاب حسینی، بهروز رضوی، مهدی سلطانی سروستانی، لادن مستوفی، امیر آقایی و پردیس پورعابدینی.

تهیه‌کننده، نویسنده و کارگردان: حامد عنقا، فیلمبردار: زنده‌یاد مرتضی پورصمدی و…

درباره حامد عنقا کارگردان سریال گناه‌فرشته

حامد عنقا با پیشینه حضور در رسانه‌های سینمایی در مقام سردبیر روزنامه و مجله پا به عرصه فیلمنامه‌نویسی گذاشت و نزدیک به ۲ دهه است در سینما و تلویزیون مشغول فعالیت است. اولین سریال‌های نمایش خانگی با نویسندگی حامد عنقا تولید شد. سریال قلب یخی که در ۳ فصل تولید شد با ایده اولیه حامد عنقا و نگارش فصل اول آن با کارگردانی محمدحسین لطیفی وارد نمایش خانگی شد. در سال‌هایی که هنوز نمایش خانگی صاحب رسانه‌های متحد نبود و عرضه محصولات به صورت DVD صورت می‌گرفت قلب یخی به یکی از سریال‌های محبوب تبدیل شده بود.

حامد عنقا در مقام نویسنده همواره سعی کرده است آثاری را به نگارش دربیاورد که نبض اصلی جامعه درون آن جریان داشته باشد. توجه به ماجراها و اتفاق‌های روز و هوشیاری او در بازنمایی رخدادهای روز جامعه از او نویسنده باهوش و فرصت‌شناس ساخته است. ویژگی دیگر در آثار حامد عنقا در مقام تهیه‌کننده و نویسنده توجه او به اصول انسانی و معنویت است. اساسا در تمامی آثاری که او به نگارش در آورده در مقابل سیاهی‌های شخصیت‌های منفی همواره یک الگوی انسانی درست و ایده‌آل برای نشان دادن به مخاطب دارد. موتیف اصلی آثار عنقا شخصیتی به نام حامد تهرانی است. عنقا مانند فیلمساز قدیمی سینمای ایران فریدون جیرانی که در آثارش همواره شخصیت مشرقی یکی از قهرمان‌های قصه است عنقا نیز از حامد تهرانی به عنوان قهرمانی که در متن درام حضور دارد استفاده می‌کند.

نگارش سریال‌های پرمخاطبی چون پدر، نردبام آسمان، تنهایی لیلا، انقلاب زیبا و بر سر دو راهی از جمله فعالیت‌های عنقا در تلویزیون بود. حالا این نویسنده مطرح سریال‌های پرمخاطب که آخرین تجربه تولید و نویسندگی‌اش به سریال آقازاده می‌رسد در نخستین تجربه کارگردانی سریال، گناه فرشته را تولید کرده است که می‌تواند سرآغاز خوبی برای سنجش او در مقام کارگردان باشد.

شهاب حسینی بازیگر گناه فرشته

شهاب حسینی در نمایش خانگی بازیگر گزیده کاری است. او بعد از بازی در سریال شهرزاد چند سالی تمرکز اصلی‌اش را روی سینما گذاشته بود و با بازی در نقش سرگرد مشکات در سریال «پوست شیر» باز هم عیار بازیگری خودش را نشان داد. ویژگی‌های بازیگری حسینی از آن جهت قابل توجه است که در هر نقشی که ظاهر می‌شود کاملا ابعاد و مختصات آن نقش را از آنِ خود می‌کند. درک بالای حسینی از تمامی شخصیت‌هایی که بازی کرده است او را در میان بازیگران یگانه کرده است. توجه به جزئیات و نگاه ناقذ در بازیگری و پیدا کردن رابطه علی و معلولی میان آنچه که بازی می‌کند با آنچه که دریافت کرده است باعث شده کارنامه بازیگری او سرشار از نقش‌های ماندگار شود. از حجت در «جدایی نادر از سیمین» تا احمد در «درباره الی» و قباد در سریال «شهرزاد». حالا شهاب حسینی در سریال گناه فرشته نقش متفاوتی را بازی می‌کند که قطعا می‌تواند مخاطب پیگیر بازی‌های او را غافلگیر کند.

چند نکته درباره سریال

  • مرتضی پورصمدی فیلمبردار مطرح سینمای ایران در میانه فیلمبرداری این سریال به دلیل ایست قلبی از دنیا رفت.
  • شهاب حسینی بعد از تجربه بازی در سریال شهرزاد و سریال پوست شیر در سومین حضور خود در نمایش خانگی، در نقش اصلی سریال گناه‌فرشته حضور دارد.
  • حامد عنقا که بیشترین همکاری با کارگردان را با بهرنگ توفیقی و محمدحسین لطیفی در کارنامه دارد، حالا اولین تجربه سریال‌سازی را پشت سر می‌گذارد.
  • در یک رسم قدیمی، زمان طلایی پلتفرم‌ها، جمعه‌هاست. روزی که همه می‌توانند سریال را در کوتاه‌ترین فاصله با زمان انتشار، تماشا کنند. زمان انتشار این سریال هم جمعه ۸ صبح در نظر گرفته شده است.

رونمایی از لوگوی سریال حامد عنقا

در آستانه پخش سریال «گناه فرشته» به نویسندگی و کارگردانی حامد عنقا، از لوگوی این سریال رونمایی شد؛ این لوگو توسط «مهدی میرباقری» گرافیست و نقاش مدرنیست مطرح کشور که پیش از این لوگو «آقازاده» را نیز طراحی کرده بود، آماده شده است.

نشان نوشته سریال در قالب تایپوگرافی نستعلیق طراحی شده و به سادگی با یک رد خون غلیظ به اتفاقاتی که خواهید دید اشاره دارد. میرباقری طراح گرافیک و مدیر هنری تبلیغات سریال‌های آقازاده، جیران… و مدیر هنری و تبلیغات ۳ دوره جشنواره فیلم فجر، فیلم سلامت، فیلم تصویر دهم و… بوده است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا