«بیست كوويد» به زودی در خانه ها! سریال جدید تلویزیون را بهتر بشناسید!

به گزارش آلارمین «بیست كوويد»؛ روایتی از پاندمی زندگی در هسته کرونا است که به زودی در تلویزیون پخش می شود.

سریال «بیست كوئيد» به کارگردانی هادی حاجتمند و تهیه‌کنندگی ابوالفضل حاجتمند، این روزها آخرین مراحل تصویربرداری را سپری می‌کند تا به پخش شبکه سه سیما برسد.

«بیست كوويد» با زبانی شیرین به حواشی ماجراهای پاندمی کرونا و تزریق واکسن پرداخته و روایتی از وقایع و اتفاقات این دوران را برای مخاطبان در ۳۰ قسمت تصویر می‌کند.

در خلاصه داستان این اثر آمده است: در شرایط کرونایی که کشور را فرا گرفته است، عده‌ای از مردم برای کمک به کادر درمان داوطلب شده و به میدان می‌آیند اما در این میان شخصی است که انگیزه حضورش با دیگران متفاوت است.

علی عامل هاشمی، علیرام نورایی، آزیتا ترکاشوند، فرزاد جمشیدی، اسدالله یکتا، میرطاهر مظلومی، حسن زارعي  جواد سلطانی بهار نوحيان و صفر کشکولی، حسام خلیل‌نژاد، علی ذکریایی،محمد دلگشا،فاطمه مقدس، پانته‌آ کیقبادی، فهیمه مؤمنی، سعید ولی‌زاده، ابتسلام بغلاني،مرتضي شريف،یاسر حمزه، سارا سراجی،مرجان علوي از جمله بازیگرانی هستند که در این اثر به ایفای نقش می‌پردازند.

از دیگر عوامل این سریال که محصول سیما فیلم است
می‌توان به: حمید برزگر (نویسنده)، علی گورانی (تدوینگر)، محمدحسین غفرانی (مدیر تولید)، حدیث حاذقی (مدیر برنامه‌ریزی)، امیر جاودانی زرین احمد صمیمی(دستیار اول کارگردان)، یوسف سبحانی(مدیر فیلمبرداری)، علی سنگین (طراح صحنه و لباس)، امیر ترابی(طراح چهره‌پرداز)، محمد روح الامين (طراح لوگو)،محسن طیبی بجستانی (مدیر صدابرداری)، محمد حسین ابراهیمی(طراحی و ترکیب صدا)، آرش بادپا (موسیقی)جلوه‌های ویژه بصری (حسن پیله ور)، مرضیه طبیجی(منشی صحنه)، مجتبی علی‌دوست(عکاس) اشاره کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا