بیوگرافی عرفان طهماسبی | با همسر آقای خواننده آشنا شوید!

بیوگرافی عرفان طهماسبی

عرفان طهماسبی متولد 25 شهریورماه سال 1377 شهر زیبای شوشتر، استان خوزستان میباشد.

پدر و مادر عرفان اصالتی بختیاری دارند و عرفان طهماسبی یکی از بختیاری های استان خوزستان هست که وی هم اکنون ساکن شهر اهواز می باشد.

عرفان از همان نوجوانی کارهای مختلفی را تجربه کرده و دوس داشته روی پای خود بایستد و استقلال مالی داشته باشد.

عرفان طهماسبی در 18 سالگی به گفته خودش به دلیل نیاز به درآمد تصمیم بر این گرفت که از شهر شوشتر به شهر اهواز برود. چون در شوشتر بیکاری و نداشتن شغل که باعث نبود درامد میشد او را آزار میداد که بعد از نقل مکان به اهواز توانست در مغازه کوچک کبابی کار کند که در عین کار در آنجا به تمرین موسیقی میپرداخت.

که پس از رفتن به شهر اهواز با تعدادی از دوستان خود یک گروه موسیقی به نام “الف” را تشکیل دادند.

عرفان طهماسبی تحصیل کرده کارشناسی ابزار دقیق می باشد که وی در یکی از مصاحبه های اخیر خود درباره رشته تحصیلی خود گفته است چون من عاشق موسیقی بودم شهرمان هنرستان موسیقی نداشت که باعث شد من به رشته فنی بروم و در هنرستان تحصیل کنم تا حداقل کلمه هنر در آن بکار گرفته باشد.

عرفان طهماسبی کار خود را در زمینه هنر ابتدا با بازیگری و تئاتر شروع، وی زیر نظر استاد استاد بهدار فعالیت میکرد که او در 2 نمایش نیز اجرا داشت، و بنا به درخواست استادش در یکی از اجرا های خود به شاهنامه خوانی پرداخت.

صدای دلنشین و جذاب عرفان پس از شاهنامه خوانی به دل خیلی از اهالی هنر نشست و عرفان پس از 2 اجرا در تئاتر وارد عرصه خوانندگی شد.

او کار خود را با حضور در کافه ها و رستوران های اهواز شروع کرد تا اولین تجربه خوانندگی خود را به دست بیاورد.

حضور در برنامه تلویزیونی عصر جدید

عرفان با حضور در فصل دوم برنامه عصر جدید توانست نام و اسم و رسمی برای خود دست وپا کند.

وی در اولین اجرای خود توانست نظر همه داوران را به خود جلب و با رای مثبت داوران به مرحله دوم صعود کند. (اولین اجرای او در عصر جدید آهنگ زیبا و آهنگ بختیاری گلم گلم بود.)

عرفان طهماسبی در مرحله دوم از دید داوران عملکرد ضعیف تری نسبت به دور اول داشت اما در نهایت با جمع  آوری آرای مثبت توانست به مرحله نیمه نهایی راه پیدا کند.

عرفان طهماسبی سپس در مرحله فینال توانست با بدست آوردن رای مردمی نفر دوم این برنامه شود.

همین برنامه (عصر جدید) باعث شد تا بتواند استعداد و توانایی خود در عرصه هنر و موسیقی را به همه نشان دهد.

پس از این برنامه در تابستان 99 بود که عرفان اولین اهنگ خود به اسم وفا را منشر کرد. و بعد از آن سال 1400 بود که آهنگ کجایی را منتشر ساخت.

پس از حدود یک سال آهنگ آغاز کن بی من را منتشر کرد که این ترک مورد استقبال بی شماری از مخاطبان قرار گرفت و این ترک یکی از محبوب ترین آهنگ هایش می باشد.

سال 1400 توانست تیتراژ پایانی فصل دوم سریال نجلا را به همراه مهدی یغمایی اجرا و این آهنگ با استقبال مخاطبان چشمگیری رو به رو شد که توانست سکوی پرتابی بسیار مهم و ارزشمندی برای هنرمند جوان و نوظهوری شود.

عرفان اکنون علاوه بر خوانندگی در موسسه موسیقی نیز مشغول تدریس است.

البته لازم به ذکر است در کنار تدریس به یادگیری هم میپردازد و از گفته خویش که او همچنان یک هنرجو است.

همسر عرفان طهماسبی

درباره مجرد بودن یا متاهل بودن عرفان طهماسبی تاکنون خبری درج نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا