بیوگرافی مژده خنجری مجری جدید برنامه طبیب | جایگزین دائمی پیمان طالبی کیست؟

بیوگرافی مژده خنجری و همسرش

مژده خنجری مجری جدید برنامه طبیب متولد سال ۱۳۷۲ در تهران و دارای مدرک فوق لیسانس روانشناسی از دانشگاه شهید بهشتی است.

پدرش تحصیلکرده مقطع دکترای رشته کامپیوتر و از اساتید دانشگاه علم و صنعت است که به دلیل وضعیت ۷۰ درصد جانبازی ، روی ویلچر می نشیند.

از دوران کودکی به همراه خانواده عازم فرانسه شد و مقاطع تحصیلی راهنمایی و دبیرستان را در این کشور گذراند و به گفته ی خودش، در کنار آن دروس ایرانی نیز یاد می گرفت.

مژده خنجری گفته از ۱۳ سالگی شبکه برون مرزی «جام جم» از صدا و سیمای ایران را پیگیر بود و همیشه با خود می گفت که یک روزی باید هم مجری و هم روانشناس شود. او در روزهای اخیر اجرای برنامه طبیب شبکه 3 سیما را برعهده دارد و مشخص نیست که جایگزین دائمی پیمان طالبی خواهد بود یا خیر

بیوگرافی «مژده خنجری» مجری صدا و سیما و همسرش

بیوگرافی «مژده خنجری» مجری صدا و سیما و همسرش

 

بعد از بازگشت به ایران، در سال ۱۳۹۱ در ۱۹ سالگی به واسطه ی تسلطش به زبان فرانسوی برای شبکه برون مرزی تست گزارشگری داد و بعد از قبولی در شبکه سحر کار خود را آغاز کرد.

در سال ۱۳۹۳ بعد از ۲ سال تجربه در بخش برون مرزی فرانسه، به دعوت تهیه کننده برنامه «به روز» برای اجرای تست داد و بعد از قبولی، مجری این برنامه شد.

به گفته ی خودش، به واسطه ی پدر و همسرش که مهندس آی‌تی است با فضای تکنولوژی و فناوری اطلاعات برنامه «به روز» آشنا بود و سعی می کرد. همیشه به روز باشد.

این مجری که خود را کاندیدای دکتری تخصصی روانشناسی سلامت و مترجم زبان فرانسه معرفی می کند از سال ۱۳۹۹ بیشتر با برنامه «عطسه» مورد توجه گرفت.

مژده خنجری که سال ها ساکن کشور فرانسه بوده، درباره ی حجاب خود گفته: «برای من حجاب ، یک امر کاملا درونی است و قبل اینکه مجری باشم ، چادر به سر داشتم. نوع پوشش من همیشه همین بود و وابسطه به نظر مدیر شبکه یا برنامه ساز نیست.»

او همچنان همکاری خود را با معاونت برون مرزی صدا و سیما ادامه می دهد و به عنوان مترجم و دبیر خبر در وب سایت پرس تی وی فعالیت دارد.

مژده خنجری با رتبه ۱۴ کنکور سراسری در رشته مورد علاقه اش روانشناسی وارد دانشگاه شهید بهشتی شد و در همین دانشگاه هم فوق لیسانس گرفت.

همسر مژده خنجری

بیوگرافی «مژده خنجری» مجری صدا و سیما و همسرش

او در سال ۱۳۹۰ وقتی ۱۸ ساله بود با همسرش محمد زمان منفردی عقد کرد تا اینکه در سال ۱۳۹۲ با یکدیگر ازدواج کردند.

مژده خنجری به واسطه ی خواهر همسرش با وی آشنا شده بود.

محمد زمان منفردی در قسمت معرفی صفحه ی اینستاگرامش خود را بدنساز و مربی بوکس خوانده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا