علت جدایی سولماز و احسان زوج عاشق برنامه ماه عسل چه بود؟

احسان و سولماز زوجی که مهمان منتخب برنامه ماه عسل سال 1393 احسان علیخانی بودند، متاسفانه پس از 15 سال زندگی مشترک از هم جدا شدند، جدایی این زوج مشهور برنامه ماه عسل که قصه زندگی آنها و وفاداری ستودنی احسان به همسرش تاثیر بسیاری بر عواطف و احساسات بینندگان این برنامه گذاشته بود، در فضای مجازی خبرساز شد و به تیتر اول خبرها تبدیل شد. سولماز موحدی دختری که در سال 1388 در سانحه تصادف ضایعه نخاعی شده بود، در یک پست درباره جداییش از احسان گفت که در ادامه آن را می خوانید.

توضیحات سولماز برنامه ماه عسل در مورد جدایی اش

سولماز و احسان مهمانان ویژه احسان علیخانی بودند که عشق‌شان در قاب برنامه ماه عسل جاویدان شد، قصه زندگی این دو اینگونه آغاز می شود که سولماز برای برگزاری چهلمین روز درگذشت مادربزرگش به همراه خانواده راهی تبریز می شود اما در مسیر دچار سانحه شده و در این حادثه او پدر، مادر و دخترعمویش را از دست می‌‌دهد و خودش هم دچار ضایعه نخاعی می گردد اما این زوج زندگی خود را عاشقانه ادامه می دهند و متاسفانه پس از 15 سال تصمیم به جدایی می گیرند.

سولماز موحدی درباره جدایی از همسر سابقش در صفحه مجازی خود نوشت:

با عرض سلام و ادب خدمت شما دوستان عزیز

خیلی خیلی ممنونم از حمایت و پشتیبانی شما از بنده در این سالیان خیلی حس خوبیه که توی کوچه پس کوچه ها و خیابون ها منو وقتی می بینید هنوز گاها خاطرتون هست که ما با چه زیبایی و عطوفتی و احساسی مشهور شدیم و همیشه نسبت به شما مردم احساس مدار و خوش قلب افتخار میکنم و خوشحال هستم.

من یک سال و نیم میشه که این پیج شخصی اینستاگرام رو باز کردم و بنا به دلایلی پیج قدیمی اینستاگرام که مشترک بین من و آقا احسان بود از دسترس خارج شده و خودم رو موظف میدونم تا قبل اینکه بحث جدایی من و آقا احسان به بیراهه و گمانه زنی پیش بکشه توضیحاتی رو خدمتتون ارائه بدم.

چند روزی میشه که در بعضی از پیچهای اینستاگرام وایرال میشه که ما جدا شدیم در جواب باید بگم که بله…..

زبانم ناتوان و قاصره ولی باید بگم که ما از یک سال بیشتر میشه که از هم جدا شدیم و بسیار بسیار روزهای سختی رو گذروندم روزهای پر استرس و دشوار حتی نمیتونم پشت موبایل تایپ کنم چقدر سخته برای یک زن با شرایط من بخواد از کسی که دوستش داره جدا بشه….

ولی باید بگم آقا احسان 15 سال بخاطر من خودگذشتگی کردن و بخودم گفتم حالا هم نوبت توئه که از خودت بگذری و به آقا احسان فرصت زندگی دوباره بدی همه ی این اتفاقات تلخ در زندگیه من همه ش درسهای بسیار پر عبرت بود امیدوارم آقا احسان همیشه سربلند و موفق باشند و….

البته به این سادگی ها هم نبود جداییم با آقا احسان خیلی جنگیدم ولی چیزهایی هست که بعداً براتون کامل توضیح میدم….

جا داره از اینجا از تیم حرفه ای #ماه_عسل آقای محمد پیوندی کارگردان عزیز و آقای احسان علیخانی تهیه کننده و مجری برنامه ی محبوب ماه عسل و خبرنگار مطرح کشور خانم حبیبه یوسفی تشکر و قدر دانی بجا بیارم و بگم که خیلی ممنونم ازتون و یک تشکر ویژه ی دیگه از آقای محمد علیزاده ی عزیز که باعث میشه با این اتفاق تلخ جدایی هنوز هم جریانات خاطره انگیز شیرین توی ذهن من و مخاطبان جاری باشه آقای علیزاده بسیار بسیار مچکرم از شما بابت خاطره وسورپرایز زیباتون.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا