فیلم های آزاده زارعی! | نقش های متفاوت هنرمند خوشتیپ!

ازاده زارعی یکی از بازیگران جوان سینمای ایران است که با بازی نقش باران در سریال آوای باران به شهرت رسید. این بازیگر علاوه بر این سریال، در فیلم های زیادی حضور داشته است که در ادامه این مطلب از آلارمین به معرفی انها می پردازیم:

آزاده زارعی در حوزه سینما تحصیل کرد و اولین بار با بازی در نقشی متفاوت به دنیای سینما معرفی شد. بازی در نقش متفاوت اصغر فرشته در فیلم آمین خواهیم گفت سامان سالور در سال 89 چهره متفاوتی از او را به دنیای سینما معرفی کرد.

گریم و نقش قابل توجه آزاده زارعی در فیلم آمین خواهیم گفت از او چهره شناخته شده ای در سینما ساخت و در اولین تجربه بازیگری اش توانست خوب ظاهر شود و از پس نقشش برآمد. گریم آزاده زارعی در نقش اصغر فرشته از متفاوت ترین گریم های این بانوی بازیگر بود.

آزاده زارعی

گریم و بازی آزاده زارعی در فیلم آمین خواهیم گفت

آزاده زارعی بعد از بازی در این نقش در فیلم های دیگری چون اکباتان و عملیات مهدکودک جلوی دوربین رفت اما نقطه عطف بازیگری او مربوط به سریال آوای باران است.

آزاده زارعی

آزاده زارعی بازیگر سریال آوای باران

سال 92 آزاده زارعی از سوی حسین سهیلی زاده برای بازی در نقشی محوری و متفاوت باران در سریال آوای باران انتخاب شد و با بازی در این نقش به چهره ای شناخته شده در تلویزیون تبدیل شد.

آزاده زارعی

آزاده زارعی بازیگر نقش باران در سریال آوای باران

بازی در نقش باران ، دختری که با گم شدن در دوران کودکی سر از یک گروه تکدی گری درآورد آنقدر با آزاده زارعی عجیب شد و برای مخاطبان این سریال باورپذیر بود که تا سالها این بازیگر جوان با این نقش شناخته میشد.

آزاده زارعی

 آزاده زارعی در فیلم سینمایی هایلایت

ارعی بعد از بازی در سریال آوای باران در فیلم هایی چون مهر طوبی و هایلایت پرداخت و برای اولین بار به بازی در سریال سالهای دور از خانه در نمایش خانگی پرداخت تا بتواند تجربه ای متفاوت را هم در دنیای نمایش خانگی کسب کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا