مرگ مشکوک متیو پری بازیگر محبوب سریال فرندز! آیا او کشته شده است؟

به گزارش آلارمین پس از خبر درگذشت متیو پری (چندلر بینگ)، گمانه زنی های مختلفی در فضای مجازی منتشر شده است که یکی از جالب ترین آنها به بررسی پست های نهایی متیو پری در اینستاگرام پرداخته است.

در شرح این بررسی آمده است: ۷ تا پست آخر متیو پری و کپشناش رو دیدم. یه سری اطلاعاتو کنار هم میذاری تقریبا واضحه که انگار داشته کمک میخواسته و حتی خیلیا همون موقع سیگنالش رو گرفتن و براش کامنت گذاشتن که کمک میخوای؟ بتمن(سیگنال کمک خواستن و اسم چپتر آخر کتابش)+هالووین+جکوزی+The cranberries+… (وکالیست the cranberries سال ۲۰۱۸ توی وان حموم غرق شده و مرده) قبلا هم اشاره کرده به اینکه بتمن براش نشونه‌ی distress بوده و تو اون فصل آخر کتابش گفته توی هر موقعیت بحرانی باید از خودت بپرسی که اگه بتمن بود چیکار میکرد؟ از صبح که خبرو دیدم امیدوار بودم خودکشی نبوده باشه. از اون موقع هم که اون کامنت rest easy I’m standing on a tall building و پست‌های بتمنش رو دیدم، تقریبا ۲ ساعته که قفلی افتادم رو پیجش و این خلاصه‌ی چندتا از مهمترین نکته‌های قابل توجه بود.

نشانی پیج اینستاگرام چندلر بینگ: mattyperry4

 

اینستاگرام چندلر بینگ

اینستاگرام متیو پری

اینستاگرام چندلر

پست های اینستاگرام چندلر

چندلر بینگ

 

همچنین یکی از نکات قابل توجه دیگر در مورد متیو پری که جسد او در جکوزی خانه اش پیدا شده بود، پست آخر اینستاگرام اوست. آخرین عکس منتشر شده از متیو پری در اینستاگرام هم در جکوزی است.

متیو پری در جکوزی

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا