همسر مصطفی زمانی در سریال آمرلی کیست؟ | بیوگرافی نریمان الصالحی

بیوگرافی کامل نریمان الصالحی

نریمان الصالحی بازیگر عراقی متولد 1994 یا 1373 در بغداد است. او علاوه بر بازیگری در بخش های مدلینگ، مجری گری و خبرنگاری نیز فعالیت دارد. خانم الصالحی قبلا ازدواج کرده و یک دختر 7 ساله نیز دارد اما زندگی مشترکش سرانجام خوبی نداشته و از همسرش جدا شده است.

هرچند اطلاعات چندانی از زندگی شخصی و خانواده ناریمان الصالحی در دسترس نیست اما او مدرک تحصیلیش را از رشته تئاتر دانشگاه فرانسه به دست آورده و چند سالی نیز در تئاتر فرانسه نقش آفرینی کرد. او همچنین به زبان فرانسوی نیز تسلط کامل دارد.

ازدواج و همسر نریمان الصالحی

 

خانم بازیگر سال ها قبل ازدواج کرده و یک دختر 7 ساله نیز دارد. همسر او یک بازیگر و مدل عراقی بود که در نهایت از همدیگر جدا شدند.

فعالیت های هنری و اجتماعی  نریمان الصالحی

 

ناریمان الصالحی برای اولین بار با سریال جهان ما را میبیند جلوی دوربین رفت. او سپس در سریال لبنانی آسمان من نقش آفرینی کرد و با همین سریال نیز به شهرت رسید.

خانم بازیگر همچنین در سریال نامدار، دختر بی بضاعت و کجا می خواهم بروم نیز بازی کرده است.

جدیدترین اثر هنری ناریمان الصالحی در سال 1402 سریال جدید آمرلی است که کنار بازیگران ایرانی نقش آفرینی می کند.

سریال آمرلی

 

آمرلی داستان عاشقانه‌ی یک خبرنگار عراقی برای یافتن راز زندگی‌اش در یک موقعیت جنگی است… . «آمرلی» ساخته احمد ابراهیم احمد و تهیه‌کنندگی امیر مهدی پوروزیری است که مصطفی زمانی و ناریمان الصالحی نقش‌های اصلی آن را بر عهده دارند. این سریال همزمان با پخش جهانی در شبکه خانگی ایران در روزهای جمعه، شنبه و یکشنبه منتشر می شود. پوستر ایرانی این سریال نیز توسط محمد موحدنیا طراحی شده است. اولین قسمت این سریال جمعه شب پخش شد.

مطلب مرتبط: دانلود سریال آمرلی قسمت 16 شانزدهم

کارنامه هنری

مجموعه فیلم ها و سریال ها به نقش آفرینی ناریمان الصالحی

  • سریال آمرلی ساخته سال 1402
  • سریال جهان ما را میبیند
  • سریال لبنانی آسمان من
  • سریال دختر بی بضاعت
  • سریال کجا می خواهم بروم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا