همسر گوینده خبر درگذشت + بیوگرافی رضا حسین زاده و همسر دکترش!

رضا حسین زاده یکی از گوینده های خبر سابق صدا و سیما بود که مدت زمان زیادی را در تلویزیون حضور داشت. این روزها با خبر درگذشت همسر گوینده خبر معروف دوباره بر سر زبان ها افتاده است. در ادامه با این گوینده بیشتر آشنا می شویم.

تحصیلات

رضا حسین زاده در سن ۱۶ سالگی دیپلم علوم‌تجربی گرفت. او علوم سیاسی را تا مرحلهٔ کارشناسی در دانشگاه استانبول ترکیه خوانده و کارشناسی ارشد ژورنالیسم را نیز در مرحله پایان‌نامه، نیمه‌تمام رها کرده در سال ۱۳۸۰مدرک کارشناسی ارشد روزنامه‌نگاری را از دانشگاه آزادتهران دریافت کرد و دهه بعد درسال ۱۳۹۰ دوره دکترای مدیریت ارشد کسب‌وکار را آغاز کرد.

بیوگرافی رضا حسین زاده گوینده و همسرش دکتر بهرامی

ماجرای گویندگی رضا حسین زاده

پدرم مشوق اصلی ام برای انتخاب این حرفه بود. 18 ساله بودم که تلویزیون اعلام کرد صدا وسیما به تعدادی گوینده خبر نیاز دارد. من هم مثل 50 هزار نفری که برای این رشته ثبت نام کردند، اسم نویسی کردم. چندین مرحله غربال گری شد تا عاقبت حدود چهارپنج نفر انتخاب شدیم.

بیوگرافی رضا حسین زاده گوینده و همسرش دکتر بهرامی

حسین زاده در جبهه

پس از تحصیل در دوران‌ نوجوانی بدلیل نگرانی از جنگ عراق علیه ایران از امریکا به ایران بازمیگردد و داوطلبانه در جنگ شرکت کرده‌است.

جوایز

رضا حسین زاده ۳ سال پیاپی جوایزی از جشنواره خبر کسب کرد. او را مبدع گویندگی_مجری‌گری در ایران می‌دانند.

بیوگرافی رضا حسین زاده گوینده و همسرش دکتر بهرامی

شغل های دیگر

رضا حسین زاده بیش از دو دهه به تدریس در دانشگاه و موسسات اشتغال دارد. همچنین سالها مدیر موسسه چند منظوره علمی فرهنگی هنری حامی هنر و اندیشه بود.

ماجرای بستری شدن

رضا حسین زاده در 25 بهمن 1394 شمسی در 50 سالگی بر اثر سکته قلبی و عارضه ریوی در بیمارستان بستری شد. بعدا گفته شد که او به دلیل مشکلات ناشی از جراحات شیمیایی در بیمارستان بستری شده است.

ازدواج و فرزندان رضا حسین زاده

رضا حسین زاده با خانم دکتر بهرامی ازدواج کرده است، حاصل این ازدواج یک فرزند پسر است .

بیوگرافی رضا حسین زاده گوینده و همسرش دکتر بهرامی

فوت ناگهانی همسر رضا حسین زاده

دکتر بهرامی همسر رضا حسین زاده، یکی از پزشکان با تجربه کشورمان بود که سال‌ها در حوزه‌ی پزشکی مشغول به فعالیت بوده‌اند.

رضا حسین زاده خبر درگذشت همسرش را اعلام کرد و نوشت: عشقم درست در روز مادر و روز زن در اوج ناباوری و در سلامت کامل از آغوشم پر کشید و آسمانی شد.

بیوگرافی رضا حسین زاده گوینده و همسرش دکتر بهرامی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا