چطور داخل برنامه پانتولیگ گلزار شرکت کنیم؟ | سایت ثبت نام برنامه «پانتولیگ»

پانتولیگ یا پانتولیک جدیدترین مسابقه شبکه سه سیما به تهیه کنندگی جواد فرحانی است که از سال ۱۴۰۲ در حال تولید بوده هم اکنون فراخوان ثبت نام برای شرکت کنندگان و تماشاگران از طریق روبیکا مهیا شده است. برای ثبت نام در مسابقه پانتولیک go.rubika.ir/regpantoleague کلیک کنید

این مسابقه آیتم‌های متنوعی دارد و متقاضیان شرکت در برنامه پانتولیک می توانند به صورت گروه ۴ نفره در این مسابقه شرکت کنند. محمدرضا گلزار مجری این برنامه است و این اولین حضور وی در رسانه ملی بعد از هیاهوی ازدواجش است.

پانتولیگ پروژه بین‌ المللی تلویزیون است که این بار شبکه سه سیما قرار است به سراغ برنانه مفرح مسابقه ای برود. گفته میشود که این برنامه به زودی از شبکه ۳ پخش خواهد شد.

پانتولیگ به تهیه‌ کنندگی جواد فرحانی است و چندی پیش اعلام شد «پانتولیگ» با اجرای محمدرضا گلزار در حال تولید است. خبرها حاکی از آغاز ثبت نام برنامه و مسابقه پانتولیک دارد

این مسابقه با محوریت بازی پانتومیم و به تهیه‌کنندگی جواد فرحانی تهیه‌کننده سابق برنامه‌های «خندوانه» و «ستاره‌ساز» روی آنتن شبکه سه خواهد رفت. جواد فرحانی هم یکی از تهیه‌کنندگان با‌سابقه تلویزیون و سیماست که برنامه‌های مختلف و موفقی را ساخته است.

آدرس سایت ثبت نام مسابقه پانتولیگ محمدرضا گلزار

در تیزر برنامه پانتولیگ از علاقه‌مندان برای شرکت در این برنامه دعوت شده است. برای ثبت نام و شرکت در پانتولیگ باید به صفحه این برنامه در روبیکا به نشانی https://go.rubika.ir/regpantoleague مراجعه کنید. مرحله اول «پانتولیگ» به میزبانی محمدرضا گلزار آغاز شد و از علاقه مندان دعوت شده است که در این مسابقه ثبت نام کنند.

همچنین کسانی که تمایل دارند می توانند به عنوان تماشاچی در این برنامه حضور داشته باشند.

محمدرضا گلزار مجری پانتولیک

اجرای برنامه برعهده محمدرضا گلزار خواهد بود و امیدواریم با حضور و تلاش وی، لحظات خوشی برای مخاطبان تلویزیون رقم‌ بخورد. برنامه پانتولیگ، یک مسابقه تلویزیونی با محوریت پانتومیم است که در آن شرکت‌کنندگان در قالبی جذاب و سرگرم‌کننده با هم رقابت می‌کنند.

پیج اینستاگرام مسابقه پانتولیک

panto.league

موضوع و محتوا

فرحانی تهیه کننده این برنامه درباره موضوع و محتوا و مراحل بازی گفت: «پانتولیگ»، یک مسابقه تلویزیونی با محوریت پانتومیم است که در آن شرکت‌کنندگان در قالبی جذاب و سرگرم‌کننده با هم رقابت می‌کنند. او گفت: محوریت مسابقه «پانتولیک» بازی پانتومیم است که تهیه کننده آن جواد فرحانی تهیه کننده سابق برنامه های «خندوانه» و «ستاره ساز» است که قرار است به زودی روی آنتن شبکه سه سیما برود.

نحوه شرکت در مسابقه پانتولیک با اجرای محمدرضا گلزار + لینک سایت پانتولیگ نام مسابقه ای جذاب است که به زودی با اجرای محمدرضا گلزار پخش خواهد شد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا