کدام بازیگران ایرانی سیگار را ترک کرده اند؟

کدام بازیگران سیگار را ترک کرده اند

سیگار این روزها به یکی از مهم ترین دغدغه های جامعه تبدیل شده است که گریبان همه افراد جامعه از هر قشری که فکرش را بکنید را گرفته است. هنرمندان سینما و تلویزیون کشورمان هم از قائله مستثنا نیستند اما خوشبختانه بسیاری از هنرمندان کشورمان موفق شدند که سیگار را کنار بگذارند؛ هنرمندانی که در این بخش به آنها اشاره شده است.

سیگار

پژمان بازغی

پژمان بازغی از جمله بازیگران جوانی است که سالها سیگار میکشیده و تا بروز بیماری اش نتوانسته بود آن را ترک کند اما بعد از آنکه قلبش دچار مشکل شد تصمیم به ترک سیگار گرفت و این مساله را در برنامه دورهمی اینگونه ابراز داشت:من به شدت سیگاری بودم و روزی دو پاکت سیگار میکشیدم اما بعد از مشکلی که برای قلبم پیش آمد به طور کلی سیگار را کنار گذاشتم.

پژمان بازغی که این روزها برنامه کودک شو را در شبکه نسیم اجرا میکند در خصوص ترک سیگار گفت:من بعد از 25 سال یک شب تصمیم گرفتم که سیگار را کنار بگذارم، از همان شبی که ایست قلبی کردم یعنی 19 خرداد سال گذشته و از آن زمان بود که فهمیدم چه بلایی سر ریه خودم آورده ام و چه ظلم بزرگی به خودم و دیگران کرده ام. به نظر من ترک سیگار فقط به یک اراده قوی نیاز دارد و نه چیز دیگری.

سید جواد رضویان

سید جواد رضویان بازیگر نقش های کمدی سریال های مهران مدیری زمانی که به عنوان مهمان روبه روی مهران مدیری روی صندلی برنامه دورهمی نشست اعتراف کرد که سالهای دور سیگار میکشیده و مدتهاست که آن را کنار گذاشته است.

جواد رضویان در برنامه دورهمی گفت:باید اعتراف کنم که من در زمان جوانی سیگار میکشیدم ما از زمانی که فهمیدم خانمم باردار است و قرار است بچه دار شویمم سیگار را کنار گذاشتم.

رامبد جوان

رامبد جوان مجری برنامه محبوب خندوانه هم در حضور تماشاگران این برنامه اعتراف کرد که یکی از موفقیت های زندگی اش ترک سیگار است و بابت این موفقیت به خودش می بالد.

 

جمشید مشایخی

استاد جمشید مشایخی دیگر هنرمند کشورمان است که 60 سال سیگار میکشیده اما خوشبختانه 8 ماهی است که سیگار را ترک کرده و طبق گفته خودش تازه متوجه شده است که چه بلایی سر ریه اش آورده است.

جمشید مشایخی در خصوص ترک سیگار گفت:من به جوانان توصیه میکنم که به دنبال سیگار و قلیان نروند. زمانی که من در بیمارستان آتیه بستری بودم و عکس ریه ام را دیدم تازه متوجه شدم که چه بلایی سر ریه ام آورده ام و باورم نمیشد که این ریه من است.

سپند امیر سلیمانی

سپند امیر سلیمانی هنرمند جوان کشورمان در یک برنامه با حضور فرزاد حسنی یک پاکت سیگار را دور انداخت و گفت که سیگار را ترک کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا