کد ارسالی برای لغو پیامک تبلیغاتی ایرانسل و همراه اول

روزانه بارها و بارها پیامک های تبلیغاتی برای شما ارسال میشه! من خودم زمانی تصمیم گرفتم این مطلب رو بنویسم که از صبح تا بعدازظهر امروز حدود 20 پیامک غیرمرتبط و تبلیغاتی برام ارسال شد که واقعا از یه جایی به بعد آزار دهنده است. اگه شما هم با این مشکل بر خوردید و پیامک های تبلیغاتی شما رو کلافه کرده، این مطلب از آلارمین رو بخونید تا با روش های لغو ارسال پیامک تبلیغاتی برای سیم کارت های ایرانسل و همراه اول آشنا شید.

روش قطع پیامک تبلیغاتی ایرانسل

اپراتور ایرانسل یکی دیگر از اپراتور معروف و البته مهم در کشورمان است که همانند سایر اپراتورها، مخاطبان متعددی دارد. از این رو اگر شما از مشتریان اپراتور ایرانسل هستید و روزانه چندین پیامک تبلیغاتی دریافت می کنید، می توانید خیلی ساده و البته سریع اقدام به غیرفعال کردن پیامک های تبلیغاتی ایرانسل خود کنید. با این وجود باید عدد 2 را به شماره 5005 ارسال کنید تا این سرویس برای همیشه از سیم کارت شما لغو شود.

 

هزینه ارسال پیامک به این شماره رایگان است و بنابراین بابت هزینه نگران نباشید. همچنین می توانند از طریق خط ایرانسل خود با شماره 700تماس گرفته و پس از برقراری ارتباط با اپراتور درخواست خود را مبنی بر عدم دریافت پیامک های تبلیغاتی ابراز نمایند. توجه کنید که اگر می خواهید با سیم کارت اپراتور دیگری با 700 تماس بگیرید، موفق نخواهید شد به همین دلیل باید با شماره 09377000000 تماس بگیرید.

روش قطع پیامک تبلیغاتی همراه اول

معاون نظارت و اعمال مقررات رگولاتوری اعلام کرد که مشترکان تلفن همراه درصورت عدم تمایل به دریافت پیامک های تبلیغاتی می توانند لغو ارسال آن را تقاضا کنند. از این رو اگر شما از مشترکان همراه اول هستید و مایل به دریافت پیامک های تبلیغاتی نیستید، می توانید عدد 1 را به شماره 8999 ارسال کنید و یا با شماره گیری دستوری #8999* دریافت تبلیغات را لغو کنید. همچنین می توانید با مرکز اطلاع رسانی 9991تماس گرفته و درخواست غیر فعال سازی تبلیغات پیامکی سیم کارت همراه اول خود کنید.

جدیدترین روش برای قطع پیامکهای تبلیغاتی

برای قطع کردن پیامک های تبلیغاتی، تمامی اپراتورها یک کد مشترک را پشتیبانی می کنند که با استفاده از این کد شما می توانید تمام پیامکهای تبلیغاتی و پیامک های مبتنی بر محتوی را لغو کرده و از دریافت آنها جلوگیری می کند. بنابراین شما می توانید با استفاده از مراحل ذیل، اقدام به قطع کردن پیامک های تبلیغاتی کنید؛

1. ابتدا #800* (ستاره 800 مربع) را در گوشی خود شماره کرده و دکمه Call را بزنید.

2. در پاسخ منویی دریافت خواهید کرد که شامل 3 گزینه زیر می باشد؛

  1. مشاهده سرویس های فعال : برای شما سرویسهایی که مبتنی بر محتوی هستند را نمایش میدهند این همان سرویس هایی است که به ازای دریافت پیامک از شارژ شما کم میشود.
  2. قطع خدمات مبتنی بر محتوا : برای غیر فعال کردن سرویسهای فعالی که در بالا گفتیم میباشد. یعنی شما می توانید با استفاده از گزینه (گزینه 2) اقدام به قطع کردن سرویس هایی که می توانند از شما شارژ کم کنند، نمائید.
  3. قطع پیامک تبلیغاتی : برای قطع پیامکهای تبلیغاتی که اکثر از مرکز پیامها مانند (100012346 و 2000012345) و از این قبیل شماره ها؛ بوده و دیگر پیامکی از این شماره ها دریافت نخواهید کرد.

من خودم از این آخرین روش استفاده کردم که برای تمام اپراتورها جواب میده و خیلی هم راحت و آسون مشکل رو حل میکنه!

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا