27 مدل مو عروس برای صورت لاغر و استخوانی

در این مطلب از آلارمین می توانید جدیدترین و زیباترین مدل موی عروس برای صورت های لاغر و کشیده و استخوانی را مشاهده کنید.

انواع مدل شینیون برای صورت کشیده و لاغر

شینیون ها دارای مدل های متنوع و زیادی هستند و شما می توانید با توجه به فرم صورت خود مدل شینیون مو جدید و مناسبی برای آرایش موهای خود انتخاب کنید. اگر صورت شما لاغر و باریک است بهتر است همه موهایتان را بالای سر خود جمع نکنید زیرا کشیدگی صورت شما بیشتر به نظر می رسد. بهتر است موهای قسمت جلو سر خود را به صورت چتری روی صورتتان بریزید تا کشیدگی صورت شما کمتر دیده شود.

مدل های شینیون برای صورت کشیده و لاغر مدل شینیون مخصوص برای صورت لاغر
خانم ها با صورت باریک و لاغر و پیشانی بلند بهتر است چتری های خود را به صورت زیبایی فرم دهند و تا بالای چشم هایشان را با کمک چتری بپوشانند.
برای اینکه چهره های کشیده گرد و پهن تر به نظر برسند بهتر است از مدل فرق وسط و یا فرق کج برای جلوی موهای خود استفاده کنید.
مدل شینیون فر برای خانم ها با صورت لاغر و باریک می تواند ایده آل و مناسب تر باشد زیرا این مدل موها صورت شما را پرتر نشان می دهند.

مدل شینیون زنانه برای صورت لاغر مدل شینیون فر برای صورت کشیده
در ادامه انواع مدل شینیون برای چهره کشیده و باریک را ملاحظه خواهید کرد که امیدواریم این مدل ها مورد توجه شما همراهان عزیز و گرامی قرار بگیرند.

مدل شینیون جدید شینیون زیبا و جدید برای صورت لاغر مدل های زیبا و جدید شینیون برای صورت باریک مدل شینیون برای صورت کشیده و لاغر انواع مدل های زیبا شینیون برای صورت کشیده مدل های جذاب شینیون برای صورت کشیده  مدل های زیبا و متفاوت شینیون مدل های زیبا شینیون برای صورت لاغر مدل شینیون زیبا برای صورت لاغر مدل شینیون عروس مدل شینیون گل برای صورت کشیده مدل شینیون بسته برای صورت کشیده مدل های زیبا و متنوع شینیون مدل آرایش مو زیبا و جدید مدل شینیون بسته مدل آرایش موی بسته مدل شینیون عروس برای صورت کشیده و لاغر شینیون برای صورت کشیده

 

 

 

مدل شینیون جلوی مو برای صورتهای کشیده و لاغر

همانطور که در بالا بیان شد هر شینیونی به صورت های کشیده و لاغر نمی آید بنابراین برای آرایش موهای افراد با صورت های کشیده باید به فرم صورت آن ها دقت کرد و آرایش مو به گونه ای انتخاب شود که کشیدگی و لاغری صورت کم شود. نوع شینیون جلوی موی سر در این افراد می تواند تاثیر بسیاری در چهره آن ها داشته باشد و فرم صورت آن ها را زیباتر نمایید.

در مجموعه تصاویر پیش رو، مدل های متنوع و منحصر به فردی از انواع آرایش جلوی مو برای صورتهای کشیده و لاغر را خواهید دهید. بهترین شینیون های برای افراد با چهره کشیده و به خصوص بیضی شکل، شینیون شل می باشد که در این شینیون معمولا جلوی موی سر به شکل باز و رها و یا با فر دادن موها همراه است که در این حالت موها بر روی شانه ها می ریزند و جذابیت فرم چهره این افراد را دو چندان می نمایند. البته برخی از مدل شینیون مو بسته نیز برای این فرم چهره مناسب می باشد و تنها مساله مهم میزان کشیدگی چهره و لاغری آن است.

جدیدترین شینیون برای صورت کشیده

آرایش جدید مو برای افراد با صورت کشیده

آرایش ساده مو برای افراد با صورت کشیده

آرایش جدید مو برای افراد با صورت کشیده

آرایش خاص مو برای افراد با صورت کشیده

آرایش جذاب مو برای افراد با صورت کشیده

قشنگ ترین شینیون برای صورت کشیده

آرایش جلو مو برای افراد با صورت کشیده

آرایش ایده آل مو برای افراد با صورت کشیده

آرایش منحصر به فرد مو برای افراد با صورت کشیده

مدل زیبای آرایش مو برای صورت کشیده

مدل شیک آرایش مو برای صورت کشیده

بهترین شینیون برای صورت کشیده

مدل خاص آرایش مو برای صورت کشیده

مدل فوق العاده آرایش مو برای صورت کشیده

مدل عالی آرایش مو برای صورت کشیده

مدل منحصر به فرد آرایش مو برای صورت کشیده

در این مطلب انواع مدل شینیون برای صورت لاغر و کشیده را مشاهده کردید شما می توانید با الگوبرداری از این مدل ها آرایش موی زیبا و متفاوتی را که با فرم صورتتان مطابقت و همخوانی دارد برای موهای خود انتخاب کنید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا