35 مدل گوشواره مینیمال دخترانه طرح مروارید،خمیده و خطی

شما می توانید در هر مراسم یا مناسبتی از گوشواره های مینیمالیستی استفاده کنید، بنابراین هر زنی باید یک جفت داشته باشد. گوشواره های مینیمالیستی برای هر سبکی عالی و منحصر به فرد هستند و شما می توانید این گوشواره ها را در طرح ها و طرح های مختلف تهیه کنید.

چه خود را یک مینیمالیست مدرن بدانید و چه جزئیات ماکسیمالیستی را ترجیح می دهید، گوشواره های ساده می توانند لایه ای از ظرافت را به استایل شما اضافه کنند. بهترین گوشواره های مینیمالیستی مدل هایی هستند که لزوماً نقطه کانونی ندارند، اما با طراحی تمیز خود شما را شیک تر نشان می دهند. یکی از مدل های رایج و محبوب گوشواره های مینیمالیستی، گوشواره های مینیمالیستی خطی و منحنی است.

در ادامه با مدل های بیشتری در این سبک آشنا می شوید که هر کدام با مینیمال سلیقه ای مطابقت دارد. با ما همراه باشید تا طرح های جذاب و شیک دیگری از گوشواره های خطی و منحنی مینیمالیستی را ببینید.

 

 

 

یکی از مدل های جذاب گوشواره های مینیمال، گوشواره منحنی و چسبناک است. این گوشواره متناسب با طول گوش شماست و یک گوشواره بلند است. از آنجایی که این مدل گوشواره فقط به یک سوراخ نیاز دارد، این یک راه عالی برای ایجاد ظاهری خیره کننده بدون نیاز به سوراخ کردن چندین گوش است.

 

 

 

یکی دیگر از مدل های جذاب گوشواره های مینیمال خطی و آویزان است. این گوشواره ها به صورت تک خطی و چند خطی طراحی شده اند و حالت آویز انعطاف پذیری ندارند. بلکه به صورت یک خط سفت و خم نشدنی از گوش های شما آویزان می شوند و باعث می شوند گردن شما بلندتر و استایل شما شیک تر به نظر برسد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا