دانلود قسمت 7 برنامه صداتو از فصل دوم (بدل فریدون فروغی پس از سال ها پیدا شد!)

دانلود قسمت هفتم فصل دوم مسابقه صداتو

عنوان اثر : صداتو | محصول کشور : ایران | ژانر : معمایی، ریلیتی شو، گیم شو

 کارگردان : حامد جوادزاده | مجری : محسن کیایی | تهیه کننده : حامد جوادزاده

سال تولید : 1402 | تاریخ انتشار : 1403 | تعداد قسمت ها :  نامشخص

لینک‌های دانلود برنامه صداتو قسمت 7

 

دانلود قسمت 7 همه کیفیت ها

دانلود قسمت 7 با کیفیت 480

دانلود قسمت 7 با کیفیت 720

دانلود قسمت 7 با کیفیت 1080

دانلود قسمت 7 با کیفیت بلوری

دانلود قسمت های پخش شده برنامه صداتو فصل دوم

دانلود قسمت های پخش شده برنامه صداتو فصل اول

 

خلاصه داستان:

صداتو، یک مسابقه موسیقایی پرمعما و جذاب است که محسن کیایی با چهره‌ای متفاوت اجرای آن را به عهده دارد. چهره‌های آشنایی مانند شبنم مقدمی، محمد بحرانی، محسن شریفیان و امیرمهدی ژوله قرار است شرکت‌کنندگان را در این مسابقه سرگرمی راهنمایی کنند. فضای معمایی و موزیکال برنامه، اتفاقات هیجان‌انگیز و بی‌سابقه‌ای را برای تماشاگران و افراد حاضر در مسابقه رقم می‌زند و تنوع موسیقایی ایرانی و شرقی صداتو، مخاطبان را با طرح خاص و رنگ و لهجه‌ای تازه‌ مواجه می‌کند.

خبرهای جدید مسابقه صداتو

«صداتو» در قالب یک مسابقه جذاب معمایی- موسیقایی به زودی با اجرای محسن کیایی منتشر می‌شود. «صداتو» به کارگردانی و تهیه‌ کنندگی حامد جوادزاده عنوان تازه‌ ترین پروژه غیرداستانی فیلیموست که با زمینه معمایی-موسیقایی و جنبه سرگرمی منتشر می‌ شود.

چهره متفاوت محسن کیایی به عنوان مجری «صداتو» در کنار گروه کمک کنندگان این مسابقه متشکل از چهره‌ های نام‌ آشنایی چون شبنم مقدمی، محمد بحرانی، محسن شریفیان و امیرمهدی ژوله قرار است شرکت‌ کنندگان را در این مسابقه راهنمایی و کمک کنند.

قالب معمایی-موزیکال این برنامه از مواردی است که آن را با دیگر تولیدات مشابه در این حوزه متفاوت می‌ کند. «صداتو» به واسطه همان فضای موزیکال و معمایی که دارد، قرار است اتفاقات بدیع و پرهیجانی را برای مخاطبان و کمک کنندگان مسابقه رقم بزند. تأکید این برنامه به تنوع موسیقایی ایرانی و شرقی از ویژگی‌هایی است که باعث شده تا در «صداتو» با طرح خاص و رنگ و لهجه‌ تازه‌ مواجه شویم.

داوران برنامه صداتو

امیر مهدی ژوله:  اجرا و قلم درجه‌یکی دارد و موشکافی و ریزبینی هم از ویژگی‌هایی اوست و می‌تواند به شرکت‌کنندگان صداتو حسابی کمک کند.

محسن شریفیان: موسیقایی‌ترین کمک‌کننده یا هلپر برنامه صداتو. خواننده، آهنگساز، نویسنده و نوازنده بوشهری که با گروه لیان برای بسیاری از مردم شناخته شده است.

محمد بحرانی: او با ترکیبی از همه هنرهایی که دارد و طنز درخشانی که در کلامش نهفته است، به شرکت‌کنندگان صداتو کمک می‌کند.

شبنم مقدمی: در مسابقه -متفاوت از تجربه بازی‌هایش- به شرکت‌کنندگان کمک کند تا بتوانند از عهده چالش‌های پیچیده این مسابقه بربیایند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا