چگونه با استفاده از کد، بسته اینترنت ایرانسل بخریم؟

به گزارش آلارمین خرید بسته های اینترنت ایرانسل با استفاده از کدها امکانپذیر است و کاربران به راحتی می توانند با استفاده از کدها بسته های اینترنتی مورد نظر خود را فعال کنند. در ادامه با نحوه خرید بسته های اینترنت ایرانسل با استفاده از مدها آشنا می شویم:

نحوه خرید بسته اینترنت ایرانسل با کد یا رمز

خرید بسته اینترنت ایرانسل با استفاده از کد یا رمز بسیار ساده است. کافیست مراحل زیر را مرحله به مرحله جلو بروید:

1. در قسمت شماره‌گیر تماس گوشی خود کد مربوط به بسته اینترنت مورد نظر خود را وارد کنید و دکمه سبز (تماس) را بفشارید. اگر زمانی کد بسته اینترنت را نداشتید کد #5*555* را شماره‌گیری کنید. ما در این آموزش از اولین کد ارائه شده در جدول بسته‌های اینترنت ایرانسل یعنی کد بسته اینترنت روزانه یک ساعته استفاده کردیم. #1*6*5*555*

نحوه خرید بسته اینترنت ایرانسل با کد یا رمز

2. پس از وارد کردن کد تصویر زیر نمایش داده می‌شود که بسته مورد نظر شما را نشان می‌دهد. برای انتخاب بسته و رفتن به مرحله بعد کافی است عدد درج شده ابتدای عنوان بسته اینترنت را در جایگاه کادر قرمز مشخص شده بنویسید و ارسال کنید.

توجه کنید حتما عدد باید با فونت انگلیسی باشد ثبت عدد با فونت فارسی مورد تایید نیست.

طریقه خرید بسته اینترنت ایرانسل با کد یا رمز

3. در مرحله بعد مطابق شکل از شما میپرسد که اینترنت برای خودتان فعال شود یا برای دوستی ارسال می‌کنید. عدد مربوط به گزینه دلخواهتان را وارد قسمت مربوطه کنید و روی ارسال بزنید. ما در این آموزش گزینه خرید را انتخاب کردیم.

طریقه خرید بسته اینترنت ایرانسل با کد یا رمز

4. اکنون مرحله پرداخت است. در این بخش انتخاب کنید که هزینه بسته اینترنت با شارژ گوشی (اعتباری) یا با فیش ماهانه (دائمی) پرداخت شود یا کارت بانکی.

  • اگر پرداخت هزینه بسته اینترنت را از سیم‌کارت ایرانسل انجام می‌دهید، پس از کسر هزینه اینترنت، گوشی را یک بار خاموش و روشن کنید تا بسته جدید فعال شود.
  • ولی اگر با کارت بانکی پرداخت می‌کنید، به مرحله بعد می‌روید.

طریقه خرید بسته اینترنت ایرانسل با کد یا رمز

5. دراین قسمت در کادر مربوطه شماره کارت بانکی خود را وارد کنید و روی ارسال بزنید.

طریقه خرید بسته اینترنت ایرانسل با کد یا رمز

6. اکنون رمز دوم کارت خوت را وارد کنید و روی ارسال بزنید.

طریقه خرید بسته اینترنت ایرانسل با کد یا رمز

7. پس از پرداخت هزینه، مراحل خرید بسته اینترنت با کد یا رمز به پایان می‌رسد. کافی است یک بار اینترنت گوشی را خاموش و روشن کنید.

اینترنت شما فعال می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا